Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekļūstamība

Klausies

Ieslēgt teksta izrunātāju

Fonta izmērs

Kontrasts

Izvēlne

Teksti Attēli Video Audio Priekšmeti
layout image
Iesakām

Nacionālā muzeju krājuma kopkatalogs (NMKK)

NMKK ir visu Latvijas akreditēto muzeju krājuma priekšmetu katalogs. Kopumā Latvijas muzejos glabājas vairāk nekā 5,9 miljoni muzeja priekšmetu. Tikai apmēram 5% no šī krājuma ir apskatāmi pastāvīgajās ekspozīcijās

layout image
Iesakām

Womage.lv

LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta (LU LFMI) izstrādātā vietne veltīta sieviešu ieguldījumam Latvijas kultūrā un sabiedrībā.

layout image
Iesakām

periodika.lv

Periodisko izdevumu krātuve - vairāk nekā 1400 laikrakstu un žurnālu digitālās versijas no 1748.gada līdz mūsdienām.

Uzzini

 • Stāsti

  Pirmie Latvijas olimpieši

  Pirmie olimpieši, kuri Latvijai pārveda olimpiskās medaļas

 • Mācies

  Tīkloties kultūras kanonā

  Izmantojiet materiālu „Tīkloties kultūras kanonā”, lai pētītu kultūras vērtības un tradīcijas savā dzīvesvietā! Tas palīdzēs apzināties katra iedzīvotāja lomu kultūras mantojuma saglabāšanā. Materiāls veidots ciešā sasaistē ar projekta „Skola2030” plānotajiem sasniedzamajiem rezultātiem.

 • Profesionāļiem

  Atsauces datu sistēmas (ATS) lietošanas instrukcija

  ATS nodrošina vienotu piekļuvi, zināšanu pārvaldību un datu sadarbspēju Latvijas kultūras mantojuma institūcijām, kuru dati ir integrēti ar ATS.

Kolekcijas

Kalendāru kolekcijas romantika

Kalendāri kā vēstures avots sniedz iespēju ieraudzīt grāmatas lomu sabiedrībā, bet arī pašu sabiedrību attiecīgajā laika rāmī. Digitālajā bibliotēkā var atrast gandrīz 700 kalendārus no Latvijas Nacionālās bibliotēkas Letonikas un Baltijas krājuma, reto grāmatu un rokrakstu krājuma un Galvenās grāmatu krātuves, Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas krājuma.

Uzzināt vairāk
layout image

ATRODI VĒL

Latvijas kultūras un atmiņas institūciju veidotas digitālās kolekcijas, izstādes un citi vērtīgi resursi

Partneri

 • logo x
 • logo x
 • logo x
 • logo x
Visi partneri